تغییر اندازه فونت:
 
English Arabic
آگهی استخدام نماینده بانک توسعه اسلامی در ایران
آگهی استخدام نماینده بانک توسعه اسلامی در ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری ،بانک توسعه اسلامی، که یکی از بانکهای بین المللی توسعه ای میباشد،درنظر دارد تا فردی توانمند و واجد شرایط را جهت تصدی شغل نمایندگی بانک در جمهوری اسلامی ایران استخدام نماید. فرد موردنظر بایستی تسلط کامل به زبان انگلیسی و مکاتبات بازرگانی داشته و حداقل دارای سابقه کار حرفه ای 5 سال با موسسات بین المللی و مدرک فوق لیسانس در یکی از رشته های اقتصاد،مدیریت یامهندسی باشد. شرح خدمات موردنیاز به تفضیل به زبان فارسی و انگلیسی در این سایت قابل دسترس میباشد.
 درخواست بانکی ها از دولت
مدیران عامل انک های دولتی و خصوصی سه شنبه شب در نشستی که حضور با دولتی ها در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، درخواست ها و گلایه هایشان را به مقامات ارشد دولت یازدهم اعلام کردند.
اکونومیست مطرح کرد : هفت پیش‌بینی برای سال 2015
اکونومیست مطرح کرد : هفت پیش‌بینی برای سال 2015
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد ،فروپاشی مالی در روسیه، کاهش قیمت نفت و افزایش ارزش دلار، شکوفایی سیلیکون ولی، خیزش دوباره اقتصاد آمریکا، ضعف اقتصادهای آلمان و ژاپن، تنزل پول ملی در اقتصادهای نوظهور و یک دموکرات دچار مشکل در کاخ سفید، هفت تصویری هستند که اکونومیست از اقتصاد جهان در سال 2015 می‌دهد. بنابر شواهدی که اکونومیست ارائه می‌کند، شرایط اقتصاد جهان بسیار شبیه موقعیت اواخر دهه 1990 است. در آن زمان سه روند موجب بی‌ثباتی اقتصاد جهان شدند که هم‌اکنون نیز همین عوامل می‌توانند بر اقتصاد جهان تاثیرگذار باشند.
 هند در ایران منطقه ویژه اقتصادی پسگرد ایجاد می کند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا دهلی نو روز چهارشنبه از تصمیم خود برای سرمایه گذاری در ایران و تاسیس مناطق ویژه اقتصادی پسگرد خبر داد.

 

آیکون تامین منابع مالی خارجی  آیکوننظارت بروامها و تسهیلات خارجی
 راهنمای تامین منابع مالی خارجی
 معرفی
 فرایند اخذ تسهیلات اعتباری  فرم پیشرفت پروژه
   آیکوندستورالعمل ها
   بانک توسعه اسلامی
 
   

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران می باشد.