اعطای جایزه و تقدیر نامه بانک توسعه اسلامی در حوزه اقتصاد اسلامی در سال 2017 میلادی

اعطای جایزه و تقدیر نامه بانک توسعه اسلامی  در حوزه اقتصاد اسلامی در سال 2017 میلادی
حسب اعلام دفتر وامها و مجامع و موسسات بین المللی،‌ بانک توسعه اسلامی در نظر دارد به منظور تشویق موسسات شایسته و ایجاد فضای رقابتی فیمابین موسسات  اقتصادی  و تحقیقاتی 57 کشور عضو،  در سال 2017 میلادی یک جایزه نقدی و نشان افتخار و گواهینامه  به اشخاص حقیقی، دانشگاه¬ها، موسسات پولی و مالی اسلامی و نهادهای کشورهای عضو که دارای تحقیقات و دستاوردهای ملموس و موثر بر اقتصاد اسلامی در کشورهای خود باشند اعطا نماید. 
  مقالات و دستاوردهای ارائه شده می¬بایست دارای تحقیقات مستند و مستدل و عملیاتی در زمینه¬های اقتصاد اسلامی بوده و قبلاً در مجلات تخصصی و نهادهای دانشگاهی شناخته شده چاپ شده باشند. نتایج تحقیقات می¬بایست اثرات کارآمد بر توسعه اقتصاد اسلامی داشته و قبلاً از سوی نهادهای بین¬المللی جایزه کسب نکرده باشند. 
لذا متقاضیان  بخشهای خصوصی، دولتی،‌ دانشگاه¬ها، موسسات مالی و اقتصادی  می بایست به منظور دریافت فرم¬های تقاضانامه، بروشور کامل و اطلاعات مربوطه به وب‌سایت  موسسه تحقیقات و آموزش اسلامی بانک توسعه اسلامی به نشانیWWW.ISDB.ORG مراجعه و  از بخش Awards  فرمهای مرتبط را تکمیل و اطلاعات محتوایی تحقیقات و مدارک مورد اشاره در بروشور را حداکثر تا تاریخ 30 مهر ماه سالجاری از طریق آدرس ایمیل قید شده در سایت، به موسسه تحقیقات و آموزش اسلامی بانک توسعه اسلامی ارسال  نمایند. 
نتایج رقابت بین کشورهای عضو در سال 2017 بطور رسمی اعلام خواهد شد. 
۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۶:۰۴
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران می‌باشد.