بیست و پنجمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری

بیست و پنجمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری
با حضور مدیران و کارشناسان سازمان صنعت معدن و تجارت، شرکت شهرک های صنعتی و اداره زمین شناسی و اکتشافات معدنی با محوریت بحث بررسی فرصت ها و پروژه های بخش صنعت و معدن و رفع موانع و مشکلات برای جذب سرمایه گذار خارجی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام ، بیست و پنجمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ایلام با موضوع بررسی فرصت های سرمایه گذاری بخش صنعت و معدن و با حضور معاونین وکارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک های صنعتی و اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی و با ریاست  علی آخی زاد معاون اقتصادی اداره کل  برگزار گردید.
علی آخی زاد در خصوص آئین نامه پیشنهادی مرکز خدمات سرمایه گذاری توضیحاتی ارائه و افزود : تصویب این آئین نامه باعث انسجام بیشتری در انجام مراحل سرمایه گذاری و همچنین تسهیل فرآیند پذیرش و صدور مجوزها خواهد شد.
وی ضمن اشاره به موانع و مشکلات سرمایه گذاری در استان از دستگاه های اجرایی خواست، موانع و مشکلات سرمایه گذاری در حوزه های فعالیت خود را شناسایی و به این مرکز ارائه دهند تا در قالب گزارشی جامع به دبیرخانه هیأت مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار ارائه شود. 
معاون اقتصادی امور اقتصادی و دارایی در ادامه به موضوع سفر هیئت استانی به کشورهای هلند و ایتالیا در اسفند ماه سالجاری اشاره کرد و مقرر شد پکیج فرصت های سرمایه گذاری بخش صنعت و معدن و مطالعات تکمیلی آنها ظرف ۱۰ روز آینده به این مرکز ارائه شود.
محمد رحیمی معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز با ارائه فرصت های سرمایه گذاری بخش صنعت و معدن گفت: قبل از اعزام هیأت اقتصادی استان جهت جذب سرمایه گذار خارجی باید اطلاعات لازم طرح های سرمایه گذاری و همچنین زمینه های لازم برای حضور سرمایه گذار را فراهم کرد.

۱۳ دی ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران می‌باشد.