fa-IRen-US
جستجو
شنبه, 01 اردیبهشت,1403
Menu

جزئیات مطلب

استاندار بوشهر: مهلت 2 هفته ای برای تعیین تکلیف پرونده های صدور مجوز سرمایه گذاری در استان بوشهر

استاندار بوشهر گفت: به اداره کل امور اقتصادی و دارایی و ادارات مرتبط دو هفته برای تعیین تکلیف پرونده های موجود در سامانه پنجره واحد صدور مجوزهای استان مهلت داده می شود.

به گزارش مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان بوشهر و روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست ستاد سرمایه گذاری استان بوشهر با اشاره به اهمیت تعیین تکلیف پرونده های صدور مجوز در استان اظهار داشت: به منظور تسریع در رفع مشکلات متقاضیان و تقویت فضای کسب و کار در استان، ضرورت دارد پرونده های موجود در سامانه پنجره واحد صدور مجوزهای استان در کوتاه ترین زمان تعیین تکلیف شود.

 
وی بیان کرد: تاخیر در تعیین تکلیف پرونده ها، امر سرمایه گذاری و کسب و کار را در استان مختل کرده و موجب گلایه مندی متقاضیان از ادارات شده است.

 
استاندار بوشهر تاکید کرد: به اداره کل امور اقتصادی و دارایی و ادارات مرتبط از جمله امور اراضی و منابع طبیعی دو هفته برای تعیین تکلیف پرونده های موجود در سامانه پنجره واحد صدور مجوزهای استان مهلت داده می شود.

 
گراوند افزود: ایجاد سامانه پنجره واحد صدور مجوزهای استان با هدف شفاف سازی، کاهش هزینه و وقت و جلوگیری از مراجعات به ادارات استان بوده لذا باید نسبت به تعیین تکلیف پرونده های مسکوت مانده در این سامانه اقدام شود.

 
وی بیان کرد: هر دستگاهی که به دنبال شفاف سازی و سلامت مالی است باید به فعال شدن این سامانه کمک کند.

 
استاندار بوشهر گفت: مردم از نظام اداری و سیستم گرفتن مجوز وصدور آن گلایه دارند و این گلایه موجب اختلال در اقدامات استان در زمینه رونق کسب و کار می شود.

 
وی اظهار داشت: لازم به یاد آوری است که در بخش صنعت، اولویت واگذاری اراضی باید به سمت شهرکها و نواحی صنعتی باشد.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری،

انتخابگر پوسته

دی ان ان