fa-IRen-US
جستجو
جمعه, 04 اسفند,1402
Menu

جزئیات مطلب

معاون وزیر اقتصاد در حاشیه افتتاح کارخانه فرو آلیاژ متحد شرق آسیا در اسلام آباد غرب؛ فراهم شدن زمینه و بستر جذب سرمایه‌گذاری‌های بیشتر داخلی و خارجی در كشور با افتتاح این كارخانه

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، علی فکری روز پنجشنبه در مراسم افتتاح کارخانه فرو آلیاژ متحد شرق آسیا در شهرستان اسلام آباد غرب با گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی با تشکر و تقدیر از حضور استاندار کرمانشاه در مراسم امروز گفت: این حضور و پیگیری نشان‌دهنده دیدگاه پیگیرانه استاندار کرمانشاه در حمایت از سرمایه‌گذاری در استان است.

وی افزود: امیدوارم که این آخرین سرمایه‌گذاری خارجی در استان کرمانشاه نباشد و با پیگیری استاندار کرمانشاه و سایر مسئولان استان حلقه‌های بعدی این پروژه و سایر پروژه‌ها نیز به ثمر برسد.

به گفته او اگر بر روی حلقه‌های قبلی و بعدی این پروژه سرمایه‌گذاری شود می‌توان یک زنجیره را تشکیل داد که باعث سودآوری و تشویق سایر سرمایه‌گذاران برای ورود به استان و این حوزه‌ها شد.

معاون وزیر امور اقتصاد و دارای همچنین خطاب به سرمایه‌گذار کارخانه فرو آلیاژ متحد شرق آسیا گفت: امیدوارم مدیرعامل این کارخانه حق و حقوق کارگران آن را مدنظر داشته باشد و از نیروهای بومی این منطقه استفاده بیشتری بکند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

 

انتخابگر پوسته

دی ان ان