fa-IRen-US
جستجو
جمعه, 10 آذر,1402
Menu

جزئیات مطلب

رئیس سازمان امور مالیاتی در حاشیه افتتاح کارخانه فروآلیاژ متحد شرق آسیا در اسلام آباد غرب؛ اینگونه سرمایه گذاری ها مولود رشد و توسعه پایدار در استان كرمانشاه است

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، منظور افزود: جذب سرمایه گذاری های خارجی و داخلی می‌تواند فرصت های اشتغال مولد و پایدار را فراهم کند.
وی تاکید کرد؛ حمایت های مقامات استانی می‌تواند نوید بخش سرمایه گذاری های بیشتری باشد.
منظور به تحریم های ظالمانه اشاره کرد و گفت: دهه مبارک فجر نوید بخش پایداری ملت ایران است و بردباری در مقابل این تحریم ها باعث رشد اقتصادی در کشور می شود.

گفتنی است: پروژه نصب کارخانه سرمایه‌گذاری کارخانه فرو آلیاژ متحد شرق آسیا در شهر اسلام آباد غرب استان کرمانشاه اولین سرمایه‌گذاری خارجی در بخش صنعت و دومین سرمایه‌گذاری خارجی در بخش کشاورزی است.
محصول تولیدی این کارخانه در صنایع فولاد و چدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کشور چین با تولید سه میلیون تن در سال بزرگ‌ترین تولیدکننده این محصول در دنیا است.
این محصول صرفه‌ اقتصادی قابل‌توجهی دارد، همه ۱۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری این پروژه توسط سرمایه‌گذار خارجی تأمین شده‌ است که نزدیک به ۲۰۰ شغل مستقیم و ۵۰۰ شغل غیرمستقیم ایجاد کرده‌است.
ظرفیت تولیدی این کارخانه سالانه ۱۵ هزار تن است، این کارخانه  سالانه ۱۰ درصد از نیاز داخلی را تامین می‌کند و این در حالی است که تاکنون ۶۴ درصد از نیاز داخلی از طریق واردات تأمین شده‌ است.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

 

انتخابگر پوسته

دی ان ان