ارسال پرسش

دریافت پاسخ

 معرفی بانک های اطلاعاتی قوی در خصوص صادرات 
سلام ، من جهت صادرات تولیدات داخل ایران ، اطلاعات نیازهای کشور های دیگر را میخواهم ایا بانک اطلاعاتی وجود دارد تا من از طزیق آن نیاز های کشور های دیکر را بررسی کنم و شما چگونه میتوانید کمک کنید تا با ان کشور ها ارتباط برقرار کنیم
پاسخ :

با سلام

در این خصوص لطفا به سازمان توسعه تجارت ایران مراجعه نمایید.

[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ]
 ایجاد کارخانه و تولید پوشاک و کفش 
لطفا راهنمایی کنید که سرمایه گذار ترکیه برای سرمایه‌گذاری در ایران برای ایجاد کارخانه تولید پوشاک و کفش از چه مزایایی می تواند بهره‌مند شود. و از کجا باید شروع کند.
پاسخ :

با سلام

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر به مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی (میزخدمت) سازمان  مراجعه نمایید.

[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ]
 سرمایه گذاری خارجی جهت احداث نیروگاه خارجی 
با سلام دفتر شرکت آریا راهبرد انرژی در کشور هلند مذاکراتی با سرمایه گذاران خارجی جهت احداث نیروگاه خورشیدی در ایران انجام داده است. سرمایه گذاران تمایل اولیه خود را اعلام کرده اند، اما در این مرحله نیازمند یک طرح واقعی جهت ارائه به سرمایه گذاران هستیم. چگونه می توان طرحی را پیدا کرد که زمین آن مشخص شده باشد و فاصله آن از پست برق یا خطوط انتقال مشخص باشد و امکان ایجاد نیروگاه در آن وجود داشته باشد؟
پاسخ :

با سلام

شما می توانید ضمن بهره مندی از اطلاعات فرصتهای سرمایه گذاری درج شده بر روی سایت سازمان سرمایه گذاری با مراجعه به مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مربوطه  مستقر در اداره کل امور اقتصادی و دارایی آن استان نسبت به اخذ فرصتهای سرمایه گذاری ذیربط علاقه مندی تان، اقدام نمایید.

[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ]
 سرمایه گذاری خارجی و شرکت های نوپا 
سلام و خسته نباشید آیا در ایران حمایت و پشتیبانی ها خاصی از شرکت های دانش بنیان و نوپا برای جذب سرمایه خارجی صورت میگیرد؟ آیا مثال های موفقی از این شرکت ها برای بررسی علمی موجود است؟ با تشکر پ ن : مخصوصا انرژی های پاک، بیوتکنولوژی و هوش مصنوعی
پاسخ :

با سلام

سرمایه گذاری خارجی در تمامی حوزه هایی که فعالیت بخش خصوصی در آن مجاز است ، امکان پذیر می باشد. سرمایه گذاری های خارجی در حوزه دانش بنیان نیز می توانند از حمایتها و تشویق های قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی بهره مند شوند.

[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ]
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران می‌باشد و هر گونه کپی از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.