ارسال پرسش

دریافت پاسخ

نوع کاربر :
نوع :
گروه :

 شرکت ایتالیایی تولید پوشاک 
با سلام من نماینده یک شرکت ایتالیایی تولید پوشاک هستم که تمایل به ورود بازار ایران دارد. در حال حاضر بدنبال بهترین راه برای شروع سرمایه گذاری و پروسه ی قانونی آن هستیم. میخواستم بدونم میتونم از راهنمایی شما بهره مند بشم.ممنون و روز خوش
پاسخ :
شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر به مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی سازمان مراجعه نمایید
[ ۴ آبان ۱۳۹۵ ]
 میزان سرمایه گذاری خارجی ایران در سال 93 
سلام وقتتون بخیر ببخشید من برای پایان نامم احتیاج به (میزان سرمایه گذاری خارجی ایران در سال 93) دارم یعنی سرمایه گذاری خارجی انجام شده در ایران سال 93 به چه میزان بوده؟ میشه لطفا جواب بدید ممنون
پاسخ :
شما می توانید ضمن اخذ معرفی نامه از دانشگاه محل تحصیل، به سازمان مراجعه نمایید
[ ۴ آبان ۱۳۹۵ ]
 جذب سرمایه گذار 
با سلام. برای را ه اندازی کشت و صنعتی با بیش از 50 پروژه امکان سنجی شده در منطقه ازاد اقتصادی اقدام کرده ایم و تمامی مجوز های لازم را دریافت نموده ام .... جهت فعالیت خود 3 هزار هکتار زمین اختصاص گرفته شده ....جهت راه اندازی و بهره برداری به سرمایه گذار خارجی نیاز مندیم ...چطور میتونیم برای جذب سرمایه گذار خارجی اقدام کنیم.؟
پاسخ :
ضروری است اطلاعات امکان سنجی پروژه  بصورت خلاصه و به زبان انگلیسی تهیه و به همراه فرم فرصتهای سرمایه گذاری قابل دانلود از روی سایت، برای دفتر سرمایه گذاری خارجی ارسال گردد.
این دفتر اقدامات لازم برای معرفی طرح به سرمایه گذاران خارجی به عمل خواهد آورد.
[ ۴ آبان ۱۳۹۵ ]
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران می‌باشد و هر گونه کپی از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.