فراخوان شرکت در همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران دوحه - قطر 21 لغایت 24 اردیبهشت ماه 1389


بسمه تعالی

فراخوان شرکت در همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران
دوحه - قطر 21 لغایت 24 اردیبهشت ماه 1389

بدینوسیله به اطلاع می رساند، سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران در نظر دارد طبق برنامه‌ریزیها و هماهنگیهای به عمل آمده در روز بیست و دوم اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با برپایی نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در قطر (21 لغایت 24 اردیبهشت ماه سال 89) همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری  ایران را در شهر دوحه قطر در زمینه های ساختمان سازی، گردشگری، صنایع غذایی و کشاورزی، فولاد و سیمان برگزار نماید.
هزینه حضور در همایش مذکور شامل هزینه بلیط رفت و برگشت، اقامت سه شب در هتل چهار ستاره A با صبحانه، اخذ روادید، ایاب و ذهاب فرودگاه و نمایشگاه و هزینه ثبت نام و تهیه کتابچه های راهنما معادل 1200 دلار آمریکا برای اتاق دو نفره و 1500 دلار آمریکا برای اتاق یک نفره خواهد بود.
متقاضیان شرکت در این همایش می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 30/1/1389 با تکمیل فرم ضمیمه شماره 1 (مربوط به مشخصات متقاضیان حضور در همایش) و فرم شماره2 (مربوط به اطلاعات پروژه سرمایه گذاری) و ارسال آن به آدرس پست الکترونیکی: m.asadpour@investiniran.ir جهت ثبت نام در این همایش اقدام نمایند.


فرم شماره 1               فرم شماره 2

۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۳:۴۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP