به ریاست استاندار زنجان برگزار شد : جلسه ستاد سرمایه گذاری در زنجان

به ریاست استاندار زنجان برگزار شد : جلسه ستاد سرمایه گذاری در زنجان
چهارمین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان زنجان به ریاست استاندار و با حضور اعضا برگزار شد.

 

 به گزارش روابط عمومی  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از سازمان امور اقتصادی و دارایی استان زنجان، کریمی معاون برنامه ریزی استاندار، ضمن تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری به جایگاه ستاد سرمایه گذاری و وظایف و اختیارات آن اشاره نمود.

بر پایه این گزارش علیپور، رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان و دبیر ستاد سرمایه گذاری استان، گزارشی از سرمایه گذاریهای انجام شده در استان از سال 1384 تاکنون و همچنین طرحهای سرمایه گذاری در دست اجرا ارائه کرد.


حسینخانی، مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان نیز، اقدامات انجام شده از جمله به روزرسانی فرصتهای سرمایه گذاری در استان و تهیه پورتال جامع مرکز خدمات سرمایه گذاری را برشمرد.


در پایان جلسه، استاندار زنجان ضمن تاکید بر محدود نشدن استقرار واحدهای اقتصادی در شهرکهای صنعتی مرکز استان و اتخاذ راهکارهای لازم برای استفاده از ظرفیتهای شهرکهای صنعتی در تمامی سطح استان بیان داشت که کار جذب سرمایه گذاری به صورت غیرمتمرکز و انجام امور سرمایه گذاران و پیگیری کار آنها به صورت متمرکز از طریق ستاد و مرکز خدمات سرمایه گذاری صورت گیرد.

۱۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۶:۴۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP