با ورود سرمایه گذاری خارجی در کرمان:زمینه اشتغال به کار 2600 نفر در استان کرمان فراهم می شود

با ورود سرمایه گذاری خارجی در کرمان:زمینه اشتغال به کار 2600 نفر در استان کرمان فراهم می شود
دهمین جلسه بررسی طرحهای سرمایه گذاری استان کرمان با حضور استاندار و اعضای ستاد سرمایه گذاری استان ،برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری  و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،به نقل از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کرمان، نجار استاندار کرمان از اعلام آمادگی و حمایت دولت  از سرمایه گذاران خارجی  تاکید کرد.


امینی فرماندار رفسنجان  با بیان اینکه یکی از پروژه های مهم مربوط به تولید شیشه در این جلسه به تصویب رسید،افزود: با اجرای این پروژه، اشتغال 600 نفر به صورت مستقیم و 2000 نفر به صورت غیرمستقیم در این استان امکان پذیر خواهد شد.


در ادامه این جلسه سرمایه گذار این پروژه گفت: برای اجرای این طرح 205 میلیون یورو سرمایه پیش بینی شده است.
به گزارش خبرنگار ما، وی در ادامه افزود: با توجه به کیفیت شیشه تولیدی که می تواند در ساخت سلولهای خورشیدی مورد استفاده قرار گیرد سرمایه گذار خارجی اعلام آمادگی نموده است که نسبت به احداث کارخانه های جانبی یرای ساخت سلول های خورشیدی در جوار کارخانه شیشه سازی اقدام نماید.


لازم به ذکر است ستادهای سرمایه گذاری استانها مسئول رسیدگی به شکایت سرمایه گذاران داخلی و خارجی از دستگاههایی است که صدور مجوزهای کسب و کار را با تاخیر انجام می دهند.

 

۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۱۵:۵۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP