گزارش خبرنگار اعزامی 1/سپانیا و ایتالیا ،میزبان همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران

گزارش خبرنگار اعزامی  1/سپانیا و ایتالیا ،میزبان همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران
همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری ایران در روزهای 17 الی 21 اسفند ماه در دو کشور اسپانیا و ایتالیا برگزار می شود.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، حوزه های مورد بحث در همایش سرمایه گذاری در بخشهای انرژی (نفت و گاز)، منابع معدنی، مسکن،هتل سازی و مناطق گردشگری، می باشد.
بر پایه  این گزارش ،تعداد 82 پروژه سرمایه گذاری کشور با حجم سرمایه گذاری 2750 میلیون یورو به سرمایه گذاران ایتالیایی و اسپانیایی معرفی خواهد شد.
این گزارش می افزاید: کارآفرینان و صاحبان پروژه های سرمایه گذاری در این همایش به صورت رو در رو و با استفاده از مشاوره های حقوقی کارشناسان سازمان سرمایه گذاری با سرمایه گذاران خارجی در پانل های تخصصی به تبادل نظر خواهند پرداخت و طرح های خود را به سرمایه گذاران  اسپانیایی و ایتالیایی معرفی خواهند کرد.
این گزارش در پایان خاطر نشان می کند: با توجه به مزیت های اقتصادی ایران، تلاش دولت برای بهبود فضای کسب و کار، شوق و اشتیاق بخش خصوصی برای حضور در محیط اقتصادی کشور، این همایش ها بتوانند زمینه های جذب سرمایه گذاری خارجی در کشور را فراهم کند.
۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۱۶:۳۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP