گزارش خبرنگار اعزامی -4/ آغاز به‌کار همایش معرفی فرصتهای سرمایه‌گذاری ایران در اسپانیا

گزارش خبرنگار اعزامی -4/ آغاز به‌کار همایش معرفی فرصتهای سرمایه‌گذاری ایران در اسپانیا
همایش معرفی فرصتهای سرمایه‌گذاری ایران در اسپانیا دقایقی پیش آغاز به‌کار کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری اسپانیا در ایران با حضور سفیر ایران، رئیس اتاق بازرگانی اسپانیا، مدیر کل سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری، سرمایه پذیران از بخشهای مختلف اقتصادی ایران آغاز به کار کرد.

در این همایش که با حضور چشمگیر سرمایه گذاران اسپانیایی در حال برگزاری است، سرمایه پذیران بخش خصوصی ایران پروژه ها و طرحهای خود را معرفی می کنند. در عین حال قرار است با برگزاری نشستهای تخصصی، سرمایه پذیران ایرانی پروژه های خود را به طور رو در رو  به سرمایه گذاران اسپانیایی معرفی خواهند کرد.

در این همایش به سرمایه گذاران خارجی اطمینان داده شد که دولت هرگونه تضمینی را به آنها خواهد داد و آز آنها حمایت خواهد کرد، همچنین از سرمایه گذاران اسپانیایی دعوت شد که از ایران بازدید به عمل آورند و امکانات و مزایای سرمایه گذاری در ایران را از نزدیک مشاهده کنند و در عین حال با سرمایه گذاران ایرانی هم مذاکراتی را داشته باشند.

همچنین از آنها دعوت شد که در همایش سرمایه گذاری خارجی که قرار است  در تهران برگزار  شود،حضور یابند. در این همایش 8 حوزه برای سرمایه گذاری خارجی با رقمی بیش از 120 میلیارد یورو عرضه خواهد شد.

 

۱۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۶:۵۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP