گزارش خبرنگار اعزامی -5/ روابط اقتصادی ایران و اسپانیا توسعه می‌یابد

گزارش خبرنگار اعزامی -5/ روابط اقتصادی ایران و اسپانیا توسعه می‌یابد
معاون رئیس اتاق بازرگانی اسپانیا از آمادگی سرمایه‌گذاران اسپانیایی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های انرژی، گردشگری و مالی خبرداد و گفت: روابط اقتصادی دو کشور توسعه می‌یابد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،میگوئل کورسینی امروز در همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری اسپانیا در ایران با تاکید بر اینکه اتاق بازرگانی اسپانیا برای به ثمر رسیدن ملاقاتهای سرمایه‌گذاران ایرانی و اسپانیایی تلاش می‌کند، گفت: ایران از دیدگاه اسپانیایی‌ها، کشور جذابی برای سرمایه‌گذاری است.

معاون رئیس اتاق بازرگانی اسپانیا با بیان اینکه رشد اقتصادی در ایران کاملا مشاهده می‌شود، تصریح کرد: ایران از نظر صادرات محصولات نفتی و گاز در دنیا، وضعیت بسیار مطلوبی را دارد.

وی عمده کالاهای وارداتی از ایران به اسپانیا را سوخت و زعفران عنوان و تصریح کرد: منطقه خاورمیانه نقطه نظر اتاق بازرگانی اسپانیا برای سرمایه‌گذاری است.

کورسینی با بیان اینکه امروز طی این همایش ایران را بیشتر خواهیم شناخت، از آمادگی برای سرمایه‌گذاری اسپانیایی‌ها در بخشهای انرژی، پتروشیمی، گردشگری، بخش مالی و همچنین توسعه روابط دو کشور خبرداد.

 

۱۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۷:۰۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP