اعلام آمادگی اسپانیایی‌ها برای سرمایه‌گذاری در ایران

اعلام آمادگی اسپانیایی‌ها برای سرمایه‌گذاری در ایران
سرمایه گذاران اسپانیایی با ابراز تمایل نسبت به نتایج مذاکرات انجام شده با نمایندگان بخش خصوصی ایران، نسبت به سرمایه گذاری در پروژه ها و طرحهای کشورمان اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران  ،تعدادی از سرمایه گذاران اسپانیایی  نسبت به سرمایه گذاری در ایران اظهار تمایل کرده و عنوان کردند که ایران دارای پتانسیلهای بسیاری برای سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاران اسپانیایی ضمن اعلام اینکه نتایج مذاکرات انجام شده با نمایندگان بخش خصوصی ایران و سرمایه پذیران ایرانی مثبت بوده است، مطرح کردند که به زودی برای ادامه مذاکرات به ایران سفر خواهند کرد.

آنان عنوان کردند که ایران دارای زمینه های بسیاری از جمله نفت، گاز، بانکی، راه، راه آهن، گردشگری و غیره  برای سرمایه گذاری است.

این سرمایه گذاران افزودند که به زودی بر اساس دعوت مسئولان سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به کشورمان سفر خواهند کرد تا از نزدیک با طرحها و پروژه های ایران آشنا شود.

 

۲۰ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP