معرفی 20 میلیارد دلار پروژه استان فارس به سرمایه‎گذاران ایتالیایی

معرفی 20 میلیارد دلار پروژه استان فارس به سرمایه‎گذاران ایتالیایی
رئیس سازمان اقتصاد و دارایی استان فارس از معرفی 20 میلیارد دلار پروژه در استان فارس به سرمایه گذاران ایتالیایی خبر داد و گفت: سرمایه گذاری در طرح سلامت 100 هکتاری به ایتالیایی ها معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری وکمکهای اقتصادی وفنی ایران ،محمد حسین مبشری امروز پنج شنبه در همایش معرفی فرصت‎های سرمایه گذاری ایتالیا در ایران با اشاره به برگزاری میزها و نشست‎های تخصصی میان شرکت‎های ایرانی و سرمایه گذاران ایتالیایی، گفت: سرمایه گذاران ایتالیایی به میزهایی که به آنها اعلام شده بود برای انجام مذاکرات مراجعه کردند، این در حالی است که در همایش هر استان به تفکیک، طرح‎ها و پروژه های قابل اجرا ارائه شد.

رئیس سازمان اقتصاد و دارایی و دبیر ستاد سرمایه گذاری استان فارس، تصریح کرد: علاوه بر سرمایه گذاران و شرکت‌های معتبر ایتالیایی، ایرانیان مقیم ایتالیا نیز تمایل به همکاری با شرکت‌های ایرانی را داشتند. 

وی با تاکید براینکه ادامه همکاری به طور قطع به صورت گسترده تر انجام خواهد شد، اظهارداشت: ادامه کارها درایران پیگیری خواهد شد و در آینده طرح‎های خوبی را معرفی خواهیم کرد.

مبشری عنوان کرد: در این همایش، استان فارس طرحهای پتروشیمی، طرح شهر سلامت 100 هکتاری در شمال فارس و در حوزه خودروسازی و ساختمان سازی طرح‌هایی را معرفی کرد.

وی با تاکید بر اینکه در تمام زمینه ها طرح‌هایی به سرمایه گذاران ایتالیایی معرفی  و با استقابل روبرو شده است، افزود: امروز 20 میلیارد دلار طرح و پروژه در استان فارس به سرمایه گذاران ایتالیایی معرفی شد که اگر حتی بخشی از آن به نتیجه برسد، بسیار موفقیت آمیز خواهد بود. 

۲۰ اسفند ۱۳۸۹ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP