اولین تفاهم‌نامه میان ایران و ایتالیا به امضا رسید

اولین تفاهم‌نامه میان ایران و ایتالیا به امضا رسید
معاون برنامه ریزی و استانداری کهگیلویه و بویر احمد از انعقاد اولین تفاهم نامه میان شرکت ایرانی و سرمایه گذار ایتالیایی خبرداد و گفت: پیشنهاد احداث کارخانه تولید قطعات و مقاطع فولادی به ارزش 30 میلیون یورو منجر به انعقاد تفاهم‌نامه شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران عبدالحسین نافیان در گفتگو با خبرنگار ما ، در حاشیه همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایتالیا در ایران گفت: بالغ بر 30 طرح آماده سرمایه گذاری به ارزش 4 هزار و 500 میلیون یورو به سرمایه گذاران ایتالیایی در میلان معرفی شد.

وی با اشاره به اینکه با تعداد 20 سرمایه گذار ایتالیایی در شهر میلان مذاکراتی را انجام داده ایم، تصریح کرد: طرحهایی در بخش صنعت شامل طرحهای صنایع نفت، گاز، سیمان، نیروگاههای برق، معادن، نیروگاههای برق آبی و طرحهای گردشگری به این سرمایه گذاران معرفی شد.

معاون برنامه ریزی و استانداری کهکیلویه و بویر احمد تصریح کرد: از طرحهای معرفی شده به سرمایه گذاران دربخش صنعتی یک مورد مربوط به احداث کارخانه تولید قطعات و مقاطع فولادی بلافاصله منجر به انعقاد تفاهم نامه شد.

نافیان ارزش طرح مذکور را بالغ بر 30 میلیون یورو اعلام کرد و تاکید کرد: ادامه تمام مذاکرات انجام شده در ایران پیگیری خواهد شد.
 
 

۲۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۱۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP