یک مسئول ایتالیایی:سرمایه‌گذاری در ایران در دستور کار ایتالیا قرار دارد

یک مسئول ایتالیایی:سرمایه‌گذاری در ایران در دستور کار ایتالیا قرار دارد
رئیس کنفدراسیون صنایع ایتالیا در منطقه آفریقا- مدیترانه و خاورمیانه سرمایه‌گذاری در ایران را جزو اولویتهای ایتالیا در سالجاری میلادی عنوان و از کارآفرینان ایتالیایی دعوت کرد که در ایران سرمایه گذاری کنند تا از این طریق در منطقه خاورمیانه هم فعالیت داشته باشند.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران  ، "اوت تاتی" امروز در همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایتالیا در ایران که در شهر رم در حال برگزاری است، با بیان اینکه ایتالیا با تمام کشورها ارتباط تجاری دارد، روش ایران در جذب سرمایه گذار خارجی و نحوه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران در کشورهای مختلف را تحسین کرد و گفت: ایران دارای روش شفاف، روشن و مستمری برای جذب سرمایه گذاران خارجی و ایتالیایی است.

رئیس کنفدراسیون صنایع ایتالیا در منطقه آفریقا- مدیترانه و خاورمیانه با اشاره به سیاستهای حمایتی و تشویقی ایران برای جلب سرمایه گذاران، از کارآفرینان ایتالیایی دعوت کرد که در ایران سرمایه گذاری کنند تا از این طریق درمنطقه خاورمیانه هم فعالیت داشته باشند.

وی توجه به سرمایه گذاری در ایران را جزو اولویتهای ایتالیا در سالجاری میلادی عنوان و بیان کرد: تجارت یعنی رابطه کوتاه مدت، اما الان زمان کارهای بلندمدت که همان سرمایه گذاری است، فرا رسیده است.

اوت تاتی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 1000 شرکت ایتالیایی در ایران فعالیت می کنند که امیدواریم دیگر شرکتهای ایتالیایی هم به آنها بپیوندند. رئیس کنفدراسیون صنایع ایتالیا در منطقه آفریقا- مدیترانه و خاورمیانه در پایان اعلام کرد که این کنفدراسیون در این باره آمادگی دارد.
 

۲۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP