بورسیه آموزشی طرح کلمبو برای تحصیل در مالزی

بورسیه آموزشی طرح کلمبو برای تحصیل در مالزی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،دولت مالزی در نظر دارد با مشارکت طرح کلمبو، شش بورسیه آموزشی هجده ماهه برای مقطع فوق لیسانس از سپتامبر سال جاری در مالزی و با مشارکت دانشگاه علوم مالزی برگزار نماید.


 
داوطلبین میبایست دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و پنج سال سابقه کار و همچنین مدرک معتبر زبان انگلیسی (تافل – با حداقل امتیاز 550 و یا IELTS با حداقل نمره 6 ) باشند.

بر اساس این گزارش ، دستگاههای دولتی و متقاضی می‌بایست در هزینه ارائه پایان‌نامه و کمک هزینه تحصیلی ماهانه برای دوره زمانی هجده ماهه تحصیلی متقاضیان (مجموعاً حدود 5600 دلار) مشارکت نمایند.
این گزارش می افزاید :کلیه هزینه‌های مربوط به خانواده متقاضیان بر عهده ایشان بوده و مبلغی در این خصوص پرداخت نخواهد گردید. لذا با توجه به مهلت کوتاه اعلام شده از سوی دبیرخانه طرح کلمبو متقاضیان حداکثر ده روز قبل از پایان مهلت اعلام شده ه (حداکثر تا تاریخ 20/1/1390) برای هر دوره به همراه مدارک تکمیل شده و دو نسخه اصل فرمهای درخواست به دفتر وامها ،مجامع و موسسات بین المللی در سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران  مراجعه نمایند.


لازم به ذکر است ،جزییات و محتوای دوره و فرمهای متقاضیان از طریق سایت کلمبو به نشانی
www.colombo-plan.org  و همچنین سایت دانشگاه به نشانی www.usm.my   قابل دسترسی میباشد.                                   
                                                                                           
                                

 

۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP