همایش یک روزه فرصتهای سرمایه گذاری ایران وچین برگزار شد

همایش یک روزه فرصتهای سرمایه گذاری ایران وچین برگزار شد
''همایش یک روزه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران وچین'' با حضور سرمایه گذاران استان ججیانگ چین ونمایندگان بخش خصوصی وصاحبان طرحهای سرمایه گذاری کشورمان در محل سازمان سرمایه گذاری وکمکهای اقتصادی وفنی ایران سالن خلیج فارس برگزار شد.

 


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، در این همایش کوروش طاهر فر معاون مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی با اشاره به روابط عمیق فرهنگی و تاریخی دو کشور ایران و چین اظهار داشت: برگزاری این همایش گامی مثبت در جهت توسعه روابط اقتصادی و سرمایه گذاری دو کشور بوده و امیدواریم صاحبان طرحهای سرمایه گذاری ایران وسرمایه گذاران بالقوه چینی بتوانند به تبادل نظر و مذاکرات رودرروپیرامون پروژه های عرضه شده بپردازند.


 طاهر فر در ادامه  قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی و آیین نامه اجرایی  را به سرمایه گذاران خارجی تشریح کرد.


در ادامه این همایش ،رییس هیات تجاری استان ججیانگ ضمن تشکر از هماهنگی های به عمل آمده برای برگزاری این همایش ،  به معرفی تجار وصنعت گران چینی و زمینه های فعالیت آنها  پرداخت.
به گزارش خبرنگار ما ، در ادامه این همایش یک روزه شرکتهای ایرانی ضمن معرفی پروژه های آماده سرمایه گذاری خود به مذاکرات رو در رو با یکدیگر جهت پرداختن به جزئیات بیشتر پروژه های معرفی شده دعوت شدند.
لازم به ذکر است در این همایش فرصتهای سرمایه گذاری ایران در حوزه های انرژی های نو، نساجی، پتروشیمی وحمل و نقل به شرکتهای چینی با حضور صاحبان پروژه ها معرفی شد.

 

۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۱۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP