امضای یادداشت تفاهم ایجاد کمیته مشترک سرمایه گذاری جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی

امضای یادداشت تفاهم ایجاد کمیته مشترک سرمایه گذاری جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی
به منظور گسترش همکاریهای اقتصادی و سرمایه گذاری موجود فیمابین جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی، تفاهم نامه ایجاد کمیته مشترک سرمایه گذاری دو جانبه در روز شنبه یازدهم فروردین ماه سالجاری به امضای خزاعی - معاون وزیر دارائــی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و هونگ کی خوا معاون وزیر و رئیس مرکز توسعه تجارت و سرمایه گذاری کره جنوبی رسید.
 به منظور گسترش همکاریهای اقتصادی و سرمایه گذاری موجود فیمابین جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی، تفاهم نامه ایجاد کمیته مشترک سرمایه گذاری دو جانبه در روز شنبه یازدهم فروردین ماه سالجاری به امضای خزاعی - معاون وزیر دارائــی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و هونگ کی خوا معاون وزیر و رئیس مرکز توسعه تجارت و سرمایه گذاری کره جنوبی رسید.
      در این نشست که در محل سالن کنفرانس سازمان سرمایه گذاری برگزار گردید طرفین توافق نمودند تا زمینه های لازم جهت بسط و گسترش روابط اقتصادی و سرمایه گذاری را ایجاد نموده و با تبادل اطلاعات و تسهیل شرایط و تشویق سرمایه گذاری، زمینه حضور هر چه فعال تر شرکتها و سرمایه گذاران دو کشور را برای مشارکت در زیر ساختهای اقتصادی و حوزه های سرمایه گذاری فراهم آوردند.
     از مهمترین مفاد این تفاهم نامه، ایجاد یک کمیته دائمی با حضور 3 نماینده از هر طرف جهت رسیدگی به جریان همکاریهای اقتصادی و سرمایه گذاری و رفع موانع و معضلات سرمایه گذاران جهت حضور فعالانه در دو کشور می باشد. طرف کره ای در زمان امضای این سند برای برگزاری نخستین جلسه کمیته مشترک در سئول در ماه اکتبر سالجاری میلادی اعلام آمادگی نمود.
۱۸ فروردین ۱۳۸۶ ۰۹:۰۴
سازمان سرمایه گذاری |

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP