ملاقات معاون بانک تجارت و توسعه اکو و هیات همراه با مدیر کل دفتر وامها ، مجامع و موسسات بین المللی

ملاقات معاون بانک تجارت و توسعه اکو و هیات همراه با مدیر کل دفتر وامها ، مجامع و موسسات بین المللی
جناب آقای دکتر جمالی مدیر کل دفتر وامها ، مجامع و موسسات بین المللی در مورخ 25/6/1387 با معاون بانک تجارت و توسعه اکو و هیات همراه ملاقات نمودند.
          بانک تجارت و توسعه اکو ، یکی از موسسات مالی توسعه ای بین المللی و از نهاد های تخصصی سازمان اکو محسوب می گردد که با هدف توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورهای عضو اکو با عضویت سه کشور ترکیه ، پاکستان و جمهوری اسلامی ایران تاسیس گردیده است .رسالت اصلی این بانک تامین مالی پروژه‌های دولتی و خصوصی برای صادرات و واردات کالاها ، مشارکت در تامین مالی پروژه‌ها، اعطای خطوط اعتباری به بانکها و....می باشد. با توجه به این که منابع بانک محدود می باشد حداکثر سقف تامین مالی برای هر پروژه 15 میلیون دلار تعیین شده است و در حال حاضر حداکثر 3 پروژه در سال می‌تواند از طریق منابع بانک اکو تامین مالی گردد.
           شرکتهای ایرانی مشروط به داشتن پروژه مشخص که متقاضی بهره‌مندی از تسهیلات بانک باشند می‌توانند با شماره تلفن های 39902169 و33967074 یا از طریق دورنگار 33967763 اعلام آمادگی نمایند.
۶ مهر ۱۳۸۷ ۱۰:۴۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP