در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می شود:همایش تخصصی چگونگی سرمایه گذاری و تحقیق در صنایع بالادستی نفت و گاز در دومین روز نمایشگاه شانزدهم

در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می شود:همایش تخصصی چگونگی سرمایه گذاری و تحقیق در صنایع بالادستی نفت و گاز در دومین روز نمایشگاه شانزدهم
در دومین روز از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی؛ همایش تخصصی چگونگی سرمایه گذاری و تحقیق در صنایع بالادستی نفت و گاز، برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، همایش تخصصی "چگونگی سرمایه گذاری و تحقیق در صنایع بالادستی نفت و گاز"، از ساعت 10 تا 13 روز یکشنبه (28/1/90) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران- سالن خلیج فارس، برگزار خواهد شد.


این گزارش می افزاید: در جریان این همایش، 2 میزگرد تخصصی با عناوین "بررسی راهکارهای مشارکت شرکت های بین المللی نفتی و سرمایه گذاران علاقمند به شرکت در پروژه های نفتی ایران" و "نقش پژوهش و تحقیقات در توسعه میادین نفتی و گازی" برگزار می شود.


بر اساس این گزارش، در میزگرد "بررسی راهکارهای مشارکت شرکت های بین المللی نفتی و سرمایه گذاران علاقمند به شرکت در پروژه های نفت ایران"، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، معاون وزیر نفت در امور بین المللی، معاون وزیر نفت در برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور سرمایه گذاری، مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت و سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی حضور می یابند.


میزگرد دوم با عنوان "نقش پژوهش و تحقیقات در توسعه میادین نفتی و گازی" نیز با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر نفت، معاون وزیر نفت در برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری، رییس پژوهشگاه صنعت نفت، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت¬خیز جنوب، مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران، مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران، رییس دانشگاه صنعت نفت و مدیر امور فنی شرکت ملی مناطق نفت¬خیز جنوب برگزار خواهد شد. 


گفتنی است شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور 1390 شرکت داخلی و خارجی از 27 لغایت 30 فروردین ماه از ساعت 9 صبح الی 16 بعداز ظهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.  

 

 

۲۷ فروردین ۱۳۹۰ ۱۳:۳۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP