وزیر اقتصاد پاکستان با وزیر اقتصاد ایران ملاقات کرد

وزیر اقتصاد پاکستان با وزیر اقتصاد ایران ملاقات کرد
وزیر اقتصاد پاکستان با سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در حاشیه اجلاس بانک جهانی دیدار و گفت وگو کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،در دیدار حسینی از همکاری طرف پاکستانی و بویژه مدیر اجرایی آن در مطرح نمودن سند همکاری ایران و تلاش برای تصویب آن قدردانی نموده و خواهان استمرار تلاشها شد.


حسینی در این دیدار ضرورت همکاری بیشتر در زمینه های مالی،پولی و بازار سرمایه  بعنوان پیش نیاز توسعه همکاریهای اقتصادی دو کشور ایران و پاکستان را خواستار شد. 
وزیر امور اقتصادی ودارایی کشورمان  با تاکید بر اهمیت موافقتنامه های تجارت ترجیحی بین دو کشور اظهار داشت: همکاری در پروژه ها بدون ایجاد همکاریهای مالی و بانکی میسر نخواهد بود و همکاری از طریق اتحادیه تهاتر آسیایی باید با همکاریهای بانکی دو جانبه تقویت شود.


به گزارش خبرنگار ما ، وزیر اقتصاد پاکستان با اشاره  به قطار اسلام آباد- ترکیه که پس از طی دو هزار کیلومتر در پاکستان، ایران و ترکیه به حمل بار می پردازد ،اظهار داشت:  به منظور افزایش تعداد سفرها از ماهی یکبار به هفته ای یکبار لازم است زیرساختهای لازم ایجاد شود .
وی در پایان با اشاره به ظرفیت بالای شرکتهای خدمات فنی و مهندسی از آنها دعوت کرد در پروژه مذکور مشارکت  نمایند .

 

۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP