افتتاح اولین دوره آموزش مجازی سازمان سرمایه گذاری با 31 استان کشور

افتتاح اولین دوره آموزش مجازی سازمان سرمایه گذاری با 31 استان کشور
روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از برگزاری اولین دوره آموزش مجازی شاغلین مراکز خدمات سرمایه گذاری و همچنین ستادهای سرمایه گذاری در سراسر استانهای کشورخبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی این سازمان، این دوره آموزشی به منظور ارائه مطالب مرتبط با وظایف قانونی این مراکز  وتبیین قوانین و مقررات مربوط به سرمایه گذاری خارجی و نحوه هماهنگی و تعامل دو جانبه با سازمان سرمایه‌گذاری در موضوعات مرتبط با سرمایه گذاری خارجی و همچنین وظایف و نحوه عملکرد ستادهای سرمایه گذاری استانها و نحوه نظارت و گزارش دهی پیشرفت کار طرح های سرمایه گذاری خارجی در سراسر کشور متمرکز شده است.


لازم به ذکر است ،اولین دوره آموزش مجازی مزبور با شرکت قریب 200 نفر از مدیران اقتصاد و دارایی استانها و اعضای مرکز خدمات سرمایه گذاری و نهادهای سرمایه گذاری و با حضور رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و مدیر کل سرمایه گذاری خارجی و واحد فن آوری اطلاعات سازمان سرمایه گذاری به طور همزمان برگزار شد.

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP