برگزاری چهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی در سال 90

برگزاری چهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی در سال 90
چهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی با هدف ارتقا، جذب ،حمایت و توسعه سرمایه گذاری های داخلی و خارجی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از  سازمان امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی ،در این جلسه میرزاخانی رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نام گذاری سال جهاد اقتصادی در سال جاری اظهار داشت:تلاش و همکاری مضاعف دستگاههای اجرایی مصادف با شروع برنامه پنجم توسعه اقتصادی ،اجتماعی وفرهنگی همکاری و مشارکت همه دستگاهها و مسولین در جذب ،حمایت و توسعه سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در سطح استان منجر به رونق اقتصادی استان خواهد شد .


میرزاخانی در ادامه به ضرورت تدوین برنامه ها و سیاستهای مرکز خدمات سرمایه گذاری و عملیاتی نمودن آنها تاکید کرد.
وی همچنین در پایان خاطر نشان کرد  :از مهمترین برنامه های مرکز خدمات سرمایه گذاری  در سال جاری طراحی و تدوین نرم افزار پنجره واحد سرمایه گذاری استان با همکاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای فنی و اقتصادی ایران با هدف تسهیل و تسریع در فرایند ارائه خدمات موثر و بهنگام به متقاضیان سرمایه گذاری داخلی و خارجی می باشد.


گفتنی است در این جلسه موارد مطروحه در خصوص مشکلات پروژه‌های سرمایه‌گذاری و دلایل عدم پیشرفت فیزیکی برخی پروژه‌ها و رسیدگی به درخواست‌ها، مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان دستگاه‌های اجرائی خدمات‌دهنده سرمایه‌گذاری مستقر در مرکز از قبیل اداره کل راه و ترابری، شرکت شهرک‌های صنعتی، شرکت آب منطقه‌ای و اداره کل حفاظت محیط زیست توضیحاتی درخصوص موارد مطروحه ارائه و نظرات کارشناسی سازمان متبوع خود را در این خصوص مطرح کردند.

 

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP