بورسیه مقطع کارشناسی ارشد طرح کلمبو با موضوع علوم اجتماعی در استراتژی و سیاست مالزی


 طرح کلمبو در نظر دارد بورسیه‌ای در مقطع کارشناسی ارشد (طی یک دوره دوازده ماهه) با موضوع علوم اجتماعی در استراتژی و سیاست از سپتامبر سال جاری در مالزی و با مشارکت دانشگاه علوم مالزی برگزار نماید. داوطلبین استفاده از این بورسیه می‌بایست دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و پنج سال سابقه کار و همچنین مدرک معتبر زبان انگلیسی (تافل – با حداقل امتیاز 570 و یا IELTS با حداقل نمره 6) باشند.
 مضافاً، دستگاههای دولتی یا فرد متقاضی می‌بایست در هزینه ارائه پایان‌نامه و کمک هزینه تحصیلی ماهانه برای دوره تحصیلی متقاضیان (مجموعاً حدود 4500 دلار) مشارکت نمایند. شایان ذکر است، کلیه هزینه‌های مربوط به خانواده متقاضیان بر عهده ایشان بوده و مبلغی در این خصوص پرداخت نخواهد گردید.
 لذا با توجه به مهلت کوتاه اعلام شده از سوی دبیرخانه طرح کلمبو داوطلبین می‌بایستی حداکثر ده روز قبل از پایان مهلت اعلام شده (حداکثر تا تاریخ 20/3/1390) برای هر دوره به همراه مدارک تکمیل شده و دو نسخه اصل فرمهای درخواست به دفتر وامها، مجامع و موسسات بین‌المللی این سازمان معرفی گردند.
 سایر جزییات و محتوای دوره و فرمهای متقاضیان از طریق لینک زیر و یا سایت طرح کلمبو به نشانی www.colombo-plan.org در دسترس میباشد.


لینک فایل انگلیسی
 

 

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۳:۵۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP