راه اندازی سایت جدید مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان

راه اندازی سایت جدید مرکز خدمات سرمایه گذاری  استان همدان
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان از راه اندازی سایت جدید و جامع این مرکز به منظور اطلاع رسانی مفادآئین نامه اجرایی ماده 7 و فرصتهای سرمایه گذاری آن استان به نشانی www.hminvest.irخبر داد.

 
 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران و بر اساس گزارش ارسالی از سوی این مرکز علاوه بر مفاد ماده 7 ،فرم شکواییه جهت درج مشکلات سرمایه گذاران و پیگیری رفع مسائل ایشان در سایت این مرکز موجود می باشد .


همچنین در این گزارش مهمترین مشکلات و موانع سرمایه گذاری در استان ،نبود شبکه مشاوره تخصصی اقتصادی  ،طولانی بودن زمان بررسی  طرحها تا مرحله تصویب و عدم آشنایی سرمایه گذاران با ضوابط و قوانین بانکی عنوان شده است .


در پایان این گزارش  برگزاری دوره های آموزشی برای تیم اجرایی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان و تشکیل جلسات و نشستهای مشترک با سرمایه گذاران و دستگاههای اجرایی در خصوص بررسی مشکلات و مسائل طرحهای سرمایه گذاری به عنوان راه حلهای موجود پیشنهاد شده است.

 

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۷:۴۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP