همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در ایران در کره جنوبی برگزار شد

همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در ایران در کره جنوبی برگزار شد
همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در ایران امروز پنجشنبه با هدف جذب سرمایه گذاری خارجی در سئول پایتخت کره جنوبی برگزار شد.


  
 
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از خبرنگار اعزامی ایرنا، در این همایش 'مهرداد اسد پور' نماینده سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی و اقتصادی ایران به معرفی قوانین و مقررات سرمایه گذاری و فضای کسب و کار در ایران پرداخت و پس از آن صاحبان شرکتهای ایرانی ، طرح های سرمایه گذاری خود را در حوزه های فولاد، انرژی ، پتروشیمی ، نفت و گاز وگردشگری را به نمایندگان شرکت های کره ای حاضر در همایش معرفی کردند.


در این همایش نمایندگان بیش از 60 شرکت کره ای حضور داشتند.
همایش یادشده در حاشیه نمایشگاه 'فرصتهای سرمایه گذاری خارجی' با حضور سرمایه گذاران کشورهای مختلف و شرکتهای کره ای در سئول برگزار شد.


'حسن رجبی' از صاحبان شرکتهای ایرانی حاضر در همایش فرصت های سرمایه گذاری ایران در کره جنوبی گفت: میزان جذب سرمایه گذاری خارجی با رفع موانع اداری در کشور افزایش مناسبی می یابد.
وی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تامین منابع و ساخت طرح ها را می توان علاوه بر فاینانس از طریق مطالعات، طراحی و اجرا نیز با طرف خارجی انجام داد تا میزان سرمایه گذاری خارجی در کشور افزایش یابد. 
 

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP