دبیر خانه طرح کلمبو از بورسیه های جدید آموزشی با مشارکت دانشگاه مالزی خبر داد

دبیر خانه طرح کلمبو از بورسیه های جدید  آموزشی با مشارکت دانشگاه مالزی خبر داد
دبیرخانه طرح کلمبو از بورسیه های آموزشی مقطع کارشناسی ارشد در بیش از پنجاه رشته تخصصی با مشارکت دانشگاه اسلامی بین المللی مالزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران بر اساس این گزارش داوطلبین باید دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و مدرک معتبر زبان انگلیسی (تافل با حداقل امتیاز 550 ویا IELTS  با حداقل نمره 6)باشند.
همچنین در این گزارش خاطرنشان شده است دستگاههای دولتی یا فرد متقاضی می بایست در هزینه ارائه پایان نامه و کمک هزینه تحصیلی این دوره ها ی آموزشی (هزارو دویست رینگیت ماهانه برای دوره هجده ماهه بعلاوه پرداخت اولیه چهارصد دلار هزینه های ثبت نام ) مشارکت نمایند.
شایان ذکر است متقاضیان باید حداکثر ده روز قبل از پایان مهلت اعلام شده (حداکثر تا تاریخ 22/3/1390)مدارک خود رااز طریق اداره امور بورسها به دفتر وامها ،مجامع و موسسات بین المللی سازمان سرمایه گذاری ارسال کنند.
همچنین سایر جزئیات و محتوای دوره آموزشی و فرمهای متقاضیان از طریق سایت طرح کلمبو به نشانی www.colombo-plan.org در دسترس می با شد .
لازم به ذکر است طرح کلمبو که جمهوری اسلامی ایران یکی  از اعضا آن می باشد از قدیمی ترین سازمانهای بین دولتی است که در سال 1951 بصورت یک طرح شش ساله به تصویب هفت عضو موسس یعنی کشورهای استرالیا، کانادا، هند، نیوزیلند، پاکستان ،انگلیس و سریلانکا رسید. در حال حاضر 26 کشور عضو این طرح می باشند.اهداف اصلی اعضای این طرح حمایت از گسترش همکاری بین کشورهای عضو ،تبادل اطلاعات ،فراهم نمودن تسهیلات جهت بهره برداری از تجربیات و کمک های اقتصادی به کشورهای کمتر توسعه یافته عضو طرح می باشد.

 

۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۵:۲۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP