محدودیتهای جذب سرمایه گذاری خارجی در ایران کاهش یافته است

محدودیتهای جذب سرمایه گذاری خارجی در ایران کاهش یافته است
رییس هیات مدیره یک شرکت سرمایه گذاری گفت: در سالهای اخیر محدودیتهای جذب سرمایه گذاری خارجی در ایران کاهش یافته است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفن ایران ،'روزبه پیروز'در حاشیه نشست بررسی فرصتهای سرمایه گذاری خارجی در اصفهان در گفت و گوی اختصاصی به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طی سالهای اخیر در دولت و نهادهای مسوول، برای حمایت از سرمایه گذاری خارجی تصمیمات خوبی گرفته شده و برخی از محدودیتهای موجود مانند توقف سه ساله سرمایه سرمایه گذاران خارجی در بورس ایران برداشته شده است.


وی در پاسخ به پرسشی در باره تاثیر تحریم های خارجی در کاهش سرمایه گذاری در ایران گفت: جو سازی ها شرایط را تا حدودی دشوار کرده است اما جذابیتهای سرمایه گذاری در ایران آنقدر بالاست که سرمایه گذاران تحت تاثیر این جوسازی ها قرار نمی گیرند.


رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری فیروز افزود: در زمان حاضر توسط این شرکت، سرمایه گذاران متعددی از کشورهای اروپایی،منطقه خلیج فارس و خاور دور در بورس ایران سرمایه گذاری کرده اند.
وی میزان سرمایه گذاری خارجی جذب شده در کشور را طی پنج سال فعالیت این شرکت 150 میلیارد تومان عنوان کرد.


پیروز با بیان اینکه اصفهان در جذب سرمایه گذاری خارجی از ظرفیت های فوق العاده ای برخوردار است،گفت: این استان در زمینه صنایع معدنی،فلزی و محصولات تولیدی جاذبه مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی دارد

۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP