مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران خبر داد: حمایت از سرمایه گذاران در قالب بسته های حمایتی

مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران خبر داد: حمایت از سرمایه گذاران در قالب بسته های حمایتی
مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران از سرمایه گذاران با مجموعه ای از مشوق ها، مزیت ها و حمایت های قانونی در قالب بسته هایی، حمایت می کند.


 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،عبدالحسین بیات در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: یکی از این حمایت ها تامین خوراک مورد نیاز واحدهای پتروشیمی است و هر زمان سرمایه گذاران در مراحل تولید با کمبود خوراک مواجه شدند شرکت ملی صنایع پتروشیمی از آنها حمایت کرده و خوراک آنها را تامین می کند.

 وی دیگر اقدام این شرکت را در حمایت از سرمایه گذاران تسهیل فرآیند صادرات برای آنها عنوان کرد و افزود: اگر واحدی در فرآیند صادرات با مشکلی مواجه شد مشکل واحد خود را به دولت منعکس کرده و مشکل آن را حل می کنیم.


وی ادامه داد: سال گذشته واحد پتروشیمی رازی برای دریافت مجوز صادراتی با مشکل مواجه شد که پس از انعکاس آن به دولت مشکل آن را با تماس تلفنی برطرف کردیم.
 بیات با اشاره به اینکه در این بسته حمایتی تسهیلات مالی خوبی برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است تصریح کرد: معرفی به بانک های عامل داخلی، استفاده از منابع صندوق توسعه ملی و معرفی به سازمان سرمایه گذاری از جمله حمایت های مالی در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاران صنعت پتروشیمی است.


 وی خاطر نشان کرد: این بسته مجموعه ای از حمایت از صنعت پتروشیمی و موارد فوق تنها بخشی از حمایت های ما در نقش حاکمیتی و نظاره گر بر صنعت پتروشیمی است تا سرمایه گذاران تمایل بیشتری برای سرمایه گذاری در این صنعت داشته باشند.

۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP