بررسی مشکل سرمایه گذار خارجی در ستاد سرمایه گذاری استان قزوین

بررسی مشکل سرمایه گذار خارجی در ستاد سرمایه گذاری استان قزوین
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و بر اساس گزارش دریافتی از ستاد سرمایه گذاری استان قزوین به منظور حل مشکل یکی از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری خارجی در ایران جلسه ای با حضور استاندار ،معاون برنامه ریزی استانداری ،رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی ،مدیر کل بازرگانی استان،مدیر کل تامین اجتماعی و نمایندگان شرکت سرمایه گذاری خارجی در دفتر استانداری قزوین برگزارشد.


 
به گزارش خبرنگار ما،در این جلسه احمد عجم  استاندارقزوین  ضمن تاکید بر ضرورت حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی  ،مقرر شد موضوع مورد اختلاف شرکت سرمایه گذاری و اداره کل تامین اجتماعی در کمیته کارشناسی بررسی و تصمیم مناسب برای حل مشکل اتخاذ گردد.


لازم به ذکر است وظایف ستاد سرمایه گذاری  بررسی و رسیدگی به اعتراضات متقاضیان سرمایه گذاری در سطح استان و  بررسی مجوزها و پروانه های فعالیت اقتصادی صادره در استان و ارسال به دبیرخانه اجرایی مستقر در سازمان  سرمایه گذاری کشور می باشد.


همچنین ستاد سرمایه گذاری استان در صورت قصور دستگاه مشمول در صدور مجوز طبق مهلت زمانی مقرر در ماده 7 قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه و اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی می تواند تخلف مسئول یا مسئولان دستگاه مشمول را بررسی و فرد یا افراد متخلف را به هیئت تخلفات اداری ذی ربط معرفی نماید.

 

۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۵:۳۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP