عسلویه بهترین منطقه جهت احداث پالایشگاههای کوچک مقیاس است

عسلویه بهترین منطقه جهت  احداث پالایشگاههای کوچک مقیاس است
زارعی معاون برنامه ریزی و قائم مقام مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بوشهر ضمن بیان این نکته که عسلویه بهترین نقطه جهت احداث پالایشگاه های کوچک مقیاس است، اظهارداشت: وجود ذخایر عظیم نفت و گاز و توسعه این پالایشگاه ها، به توسعه اقتصادی کشور کمک شایانی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و براساس گزارش ارسالی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بوشهر در این جلسه ،پروژه ایجاد پالایشگاه مقیاس کوچک بنزین و گازوئیل در منطقه پارس جنوبی توسط درخواست سرمایه گذار خارجی با ظرفیت تولیدی 2800 بشکه بنزین و گازوئیل در روز بحث و بررسی شد.
وی در ادامه افزود: پیشنهاد اولیه ما برای احداث این پالایشگاه منطقه خانگیران خراسان شمالی بود که با در نظر گرفتن تأمین خوراک از پارس جنوبی سودآوری پروژه کاهش پیدا می کرد ولی هم اکنون با جابه جایی منطقه اجرای طرح در منطقه پارس جنوبی و نزدیکی به محل تأمین خوراک سودآوری پروژه تأمین خواهد شد.
لازم به ذکر است ،سرمایه گذاران خارجی با مراجعه به "مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی " و طی جلسات حضوری با کارشناسان این مرکز با مزایا و تسهیلات قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی و همچنین مراحل مربوط به "اخذ مجوز سرمایه گذاری خارجی" آشنا می شوند.
بر اساس این گزارش،این مرکز همچنین پاسخگوی سوالات متقاضیان سرمایه گذاری در زمینه های مرتبط با دستگاه های اجرایی مستقر در مرکز می باشد و سرمایه گذاران خارجی می توانند از راهنمایی ها و مساعدت های مرکز خدمات در جهت ایجاد ارتباط با دیگر سازمان ها و وزارتخانه های مرتبط با موضوع پروژه بهره مند گردند.
 

۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP