سومین همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری آذربایجان‌شرقی با حضور معاون اول رییس جمهور افتتاح شد

سومین همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری آذربایجان‌شرقی با حضور معاون اول رییس جمهور  افتتاح شد
سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری آذربایجان شرقی روز شنبه با حضور معاون اول رئیس جمهوری، وزیر امور اقتصاد و دارایی ،رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران در تالار اجتماعات پتروشیمی تبریز گشایش یافت.


 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، در این همایش 400 میهمان خارجی از 37 کشور جهان برای سرمایه گذاری در حوزه مختلف اقتصادی و اجتماعی حضور دارند که در این زمینه 737 بسته سرمایه گذاری به ارزش 304 هزار و 755 میلیارد ریال در قالب طرح 'یونیدو ' برای ارایه به سرمایه گذاران در این همایش تهیه و تنظیم شده است.

این همایش دو روزه، در هفت پانل صنعت و معدن، امور زیربنایی و انرژی، کشاورزی و صنایع تبدیلی، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ، توسعه و عمران شهری، گردشگری و نیز خدمات بازرگانی، بهداشت و درمان در تبریز برگزار می شود.


از جمله اهداف این همایش معرفی توانمندی‌های سرمایه¬‌گذاری و زیرساخت‌های اقتصادی، اجتماعی آذربایجان‌شرقی برای سرمایه‌گذاران خصوصی، در کنار سایر فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان از قبیل گردشگری، صنعت و معدن و کشاورزی می باشد.


بر اساس این گزارش شناساندن فضای حاکم بر کشور و استان به سرمایه‌گذاران خارجی و توصیف وضعیت اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی  از سایر اهداف این همایش می باشد.
بر اساس این گزارش معاونت راهبردی رییس جمهور ،استاندار آذربایجان شرقی ، سفیر ایران در آلمان در این همایش حضور دارند.


اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر خواهد شد.


۴ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP