چهاردهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی برگزار شد

چهاردهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی  برگزار شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از روابط عمومی امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی، چهاردهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی، با حضور استاندار مرکزی و رئیس سازمان امور اقتصادی ودارایی استان مرکزی در سالن جلسات استانداری مرکزی برگزار شد

 

 

در این جلسه میرزاخانی رییس سازمان امور اقتصادی و دارایی و دبیر مرکز خدمات سرمایه گذاری از حضور فعال و پررنگ اکثر دستگاههای اجرایی خدمات و مجوز دهنده در جلسات هفتگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان قدردانی به عمل آورد. 


میرزاخانی تعداد جلسات مرکز در سال 89 را بالغ بر 46 جلسه کارشناسی و 8 جلسه با حضور استاندار و برگزاری منظم و فعالتر جلسات در سال جاری را از اهداف مرکز دانست .
وی در ادامه بر لزوم هماهنگی کلیه دستگاههای اجرایی با دبیرخانه مرکز درخصوص تشکیل جلسات و انجام امورات مرتبط با سرمایه گذاری در سطح استان به عنوان متولی اصلی خدمات سرمایه گذاری در استان تاکید کرد.


لازم به ذکر است غفارپور معاون اقتصادی سازمان امور اقتصادی و دارایی استان نیز گزارشی از اهم اقدامات مرکز در راستای آیین نامه اجرایی مراکز خدمات سرمایه گذاری استانها ارائه نمود.


۴ تیر ۱۳۹۰ ۱۳:۳۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP