احداث نیروگاه خورشیدی در استان یزد توسط سرمایه گذاران خارجی

احداث نیروگاه خورشیدی در استان یزد توسط  سرمایه گذاران خارجی
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد از مذاکره با سرمایه گذاران خارجی درخصوص احداث نیروگاه خورشیدی در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و بر  اساس گزارش دریافتی از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد مذاکرات اولیه درخصوص انتقال تکنولوژی ساخت سلولهای خورشیدی و راه اندازی خط تولید این محصول در استان یزد صورت گرفته است.


این گزارش حاکیست: با توجه به اطلاعات و آمار مربوط به میزان تابش نور خورشید و نیاز استان به احداث نیروگاه خورشیدی سرمایه گذاران خارجی  ضمن اظهار علاقه جهت بازدید از استان درخواست نمودند هئیت ایرانی نیز از توانمندیهای شرکت سرمایه گذار خارجی بازدید به عمل آورند.


این گزارش در ادامه می‌افزاید: با معرفی ویژگی‌های منحصر به فرد استان یزد در خصوص گردشگری و آثار تاریخی و نیز وجود زیرساختهای مناسب در زمینه توریسم درمانی، سرمایه گذاران خارجی  علاقه‌مند به سرمایه گذاری در این استان هستند.
لازم به ذکر است سرمایه گذاران خارجـی با مراجـعه بـه" مرکز خدمات سرمایه گذاری خـارجی" و طـی جـلسات حضـوری با کارشناسان این مرکز با مزایا و تسهیلات قانون تشویق و حمایـت سرمایه گذاری خارجی و همچنین مراحل مربوط به "اخذ مجوز سرمایه گذاری خارجی" آشنا میشوند.


بر اساس این گزارش ،سازماندهی امور و گردش کار در" مرکز خدمات" به گونه ای اسـت که سرمـایه گذاران خارجی به کـلیه اطـلاعات و راهکـارهای لازم دسترسـی پیـدا مـی نمایند و نیـازی به مراجـعات مکـرر به دستگـاه های اجـرایی گوناگـون وجـود نـدارد. مسئولیت خدمـات رسانی در مرکز تنها به مراحل قبل از اخذ تصمیم به سرمـایه گذاری محدود نمی شود بلکـه سرمایه گـذاران همواره و در طـول هیـات سرمایه گذاری خود مـی توانند به" مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی" مراجعه و از خدمات آن بهره مند شوند .

 

 


۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP