دستاوردهای مرکز خدمات سرمایه گذاری استان قروین در سه ماه نخست سال 90 اعلام شد

دستاوردهای مرکز خدمات سرمایه گذاری  استان قروین در سه ماه نخست سال 90 اعلام شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و براساس گزارش دریافتی از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان قزوین ، تسریع در ترخیص کالاهای وارداتی شرکتها در گمرک، تسریع در صدور مجوزهای بهداشتی شرکتها، بازیافت محصولات تاریخ گذشته صنایع بهداشتی- دارویی و پیشبرد طرح غنی سازی آرد استان از دستاورد های این مرکز در سه ماه نخست سال 90 می باشد.

این گزارش حاکیست: این مرکز در زمینه رفع موانع برای سرمایه گذاران خارجی مکاتباتی با اتاق بازرگانی درخصوص اخذ کارت بازرگانی، گمرک، اداره کار و امور اجتماعی و نیروی انتظامی انجام داده است.
این گزارش می افزاید: تعداد فرصتهای جدید سرمایه گذاری شناسایی شده در بخش های اقتصادی استان قزوین 9 پروژه می باشد که این پروژه ها در زمینه های مختلف از جمله احداث هتل، احداث شهرک توریستی – گردشگری، بسته بندی مواد غذایی و ... می باشد.


لازم به ذکر است براساس این گزارش این مرکز اقدام به انتشار کتاب الکترونیکی راهنمای سرمایه گذاری استان در 4 محور مشوقها، فرصتها، مجوزها و توانمندیهای استان نموده است.

 
لازم به ذکر است ، سازماندهی امور و گردش کار در" مرکز خدمات سرمایه گذاری " به گونه ای اسـت که سرمـایه گذاران خارجی به کـلیه اطـلاعات و راهکـارهای لازم دسترسـی پیـدا مـی نمایند و نیـازی به مراجـعات مکـرر به دستگـاه های اجـرایی گوناگـون وجـود نـدارد.


بر اساس این گزارش ،مسئولیت خدمـات رسانی در مرکز تنها به مراحل قبل از اخذ تصمیم به سرمـایه گذاری محدود نمی شود بلکـه سرمایه گـذاران همواره و در طـول هیـات سرمایه گذاری خود مـی توانند به" مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی" مراجعه و از خدمات آن بهره مند شوند .


 

۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP