مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بوشهر:بررسی شرایط منطقه نمونه گردشگری میرمهنا به منظور تسهیل فعالیت سرمایه گذاران خارجی

مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بوشهر:بررسی شرایط منطقه نمونه گردشگری میرمهنا به منظور تسهیل فعالیت سرمایه گذاران خارجی
مرکزخدمات سرمایه گذاری استان بوشهر از بررسی وضعیت منطقه نمونه گردشگری میرمهنا در این استان به منظور تسهیل فعالیت سرمایه گذاران خارجی در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بوشهر در جلسه ای که به منظور بررسی و حل مشکلات منطقه گردشگری میرمهنا برگزار گردید، مقرر شده است با همکاری اداره کل شیلات، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و مسکن و شهرسازی مشکلات مربوط به چشم انداز، رسوب گذاری و استفاده از جاده در این منطقه بررسی وحل گردد.
لازم به ذکر است میر مهنا یکی از مناطق نمونه گردشگری استان بوشهر است که مهمترین فرصتهای سرمایه گذاری در آن در زمینه های مراکز اقامتی و پذیرایی، ورزش های آبی، مراکز تفریحی و سرگرمی،  اکواریوم جانوران دریایی و ماهگیری می باشد.


لازم به ذکر است ،ستاد سرمایه گذاری استان در صورت قصور دستگاه مشمول در صدور مجوز طبق مهلت زمانی مقرر در ماده 7 قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه و اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی می تواند تخلف مسئول یا مسئولان دستگاه مشمول را بررسی و فرد یا افراد متخلف را به هیئت تخلفات اداری ذی ربط معرفی نماید.

 

۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP