امام جمعه تبریز: پیشرفت های کشور در دولت های نهم و دهم قابل ستایش است

امام جمعه تبریز: پیشرفت های کشور در دولت های نهم و دهم قابل ستایش است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در آیین افتتاح مجتمع فولاد بناب خدمات دولت های نهم و دهم و پیشرفت های اقتصادی کشور در این دوره را ، بسیار وسیع و قابل ستایش دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از ایلنا ، آیت الله محسن مجتهد شبستری افزود: پس از انقلاب اسلامی پیشرفت های خوبی در عرصه های مختلف داشته ایم که این پیشرفت ها در دولت های نهم و دهم به مراتب بیشتر بوده و شاهد فعالیت های مطلوب عمرانی و اقتصادی در اقصی نقاط کشور هستیم.


به گزارش ایلنا،وی اظهار داشت: طی سال های اخیر پروژه های عظیم و طرح های تاثیر گذاری در سطح کشور به بهره برداری رسیده که نشان می دهد دولت اهتمام خاصی به پیشرفت همه جانبه کشور دارد.
وی اجرای طرح مسکن مهر را یکی از مهمترین اقدامات دولت در از بین بردن مشکلات مسکن آحاد مختلف مردم عنوان کرد.


آیت الله مجتهد شبستری توسعه اقتصادی را از تاکیدات دین اسلام عنوان کرد و گفت: فقر اقتصادی در اسلام امری مذموم بوده و اقتصاد سالم و درآمد مشروع مطلوب اسلام است.
وی افزود: در سال جهاد اقتصادی باید فعالیت های اقتصادی در کشور در کنار توجه به مسائل فرهنگی پویاتر شده و شتاب بیشتری به خود بگیرد.


نماینده ولی فقیه در استان با قدردانی از برگزارکنندگان همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری آذربایجان شرقی، حضور سرمایه‌گذاران در عرصه اقتصادی استان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: سرمایه‌گذاری اگر به پیشرفت و توسعه اشتغال و رفع محرومیت‌ها منجر شود، ارزش و جایگاه خاصی دارد.
وی توجه به صادرات غیرنفتی را در جهت اجرای منویات رهبرمعظم انقلاب در سال جهاد اقتصادی بسیار مهم دانست و افزود: البته در این زمینه طی سالهای اخیر پیشرفت های خوبی صورت گرفته و آذربایجان شرقی در این رابطه جایگاه ممتازی در کشور دارد.


امام جمعه تبریز حمایت از سرمایه گذاران، رشد 10 درصدی اقتصاد کشور، پیشرفت های صنایع دفاعی و ایجاد امنیت برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی را از اقدامات بارز دولت خدمتگذار عنوان کرد.

 

۲۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۳:۵۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP