علیشیری خبر داد:134 میلیون دلار پروژه سرمایه گذاری خارجی تصویب شد

علیشیری خبر داد:134 میلیون دلار پروژه سرمایه گذاری خارجی  تصویب شد
بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد در حاشیه نشست یکصد و چهل و پنجمین هیات سرمایه گذاری خارجی که در محل سازمان سرمایه گذاری برگزار شد از تصویب 134 میلیون دلار پروژه سرمایه گذاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران، علیشیری  در مصاحبه با خبرنگار ما ،تعداد طرحهای سرمایه گذاری را شامل 10طرح  عنوان کرد و افزود :این طرحها شامل پنج طرح اصلی و پنج طرح فرعی می باشند.

وی در عین حال خاطر نشان کرد: از جمله طرحهای مصوب این هیات ، سرمایه گذاری خارجی در حوزه های گردشگری، تولید سازه های فولادی ، انواع فنر های صنعتی ، فراورده های ویژه سوختی و صنعت بسته بندی بوده است.


لازم به ذکر است در این جلسه مصوبات دیگر در خصوص انتقال سود سرمایه خارجی ،اجازه  ثبت سرمایه خارجی و انتقال سهام شرکت به سرمایه گذار خارجی  نیز به تصویب هیات سرمایه گذاری رسید.


بر اساس این گزارش، پیش بینی می شود ؛تصویب طرحهای مذکور افزایش اشتغال زایی ،ارزی آوری ،انتقال تکنولوژی در زمینه روشهای نوین بسته بندی و رشد صادرات را در پی خواهد داشت .

 

 

۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP