سازمان سرمایه گذاری خبر داد : بورسیه آموزشی طرح کلمبو برای تحصیل در دانشگاه کره جنوبی

سازمان سرمایه گذاری خبر داد : بورسیه آموزشی طرح کلمبو برای تحصیل در دانشگاه کره جنوبی
دبیرخانه طرح کلمبو در نظر دارد با مشارکت دانشگاه KDI کره جنوبی ، بورسیه آموزشی مقطع کارشناسی ارشد با مدت یک سال در رشته های سیاستگذاری عمومی (Public Policy ) و مدیریت عمومی ( Public Management ) از ژانویه 2012 در کشور کره برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران بر اساس این گزارش داوطلبین باید  دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و مدرک معتبر زبان انگلیسی (تافل – با حداقل امتیاز 570 و یا IELTS با حداقل نمره 6) باشند.


این گزارش در ادامه می افزاید، دستگاههای دولتی یا فرد متقاضی می‌بایست در هزینه ارائه پایان‌نامه و کمک هزینه تحصیلی ماهانه برای دوره تحصیلی متقاضیان (300 دلار ماهانه برای دوره دوازده ماهه بعلاوه هزینه ویزا ) مشارکت نمایند.


این گزارش همچنین حاکیست: کلیه هزینه‌های مربوط به خانواده متقاضیان بر عهده ایشان بوده و مبلغی در این خصوص پرداخت نخواهد گردید.


لازم به ذکر است  با توجه به مهلت کوتاه اعلام شده از سوی دبیرخانه طرح کلمبو متقاضیان میتوانند ضمن مراجعه به سایت دبیرخانه کلمبو به نشانی
www.colombo-plan.org   ومطالعه کامل مستندات پیوست،‌ (حداکثر تا تاریخ 22/6/1390) برای هر دوره به همراه مدارک تکمیل شده و دو نسخه اصل فرمهای تقاضانامه به دفتر وامها، مجامع و موسسات بین المللی مستقر در سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران معرفی گردند.

دانلود فرمها و مستندات

 

۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۴:۲۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP