برگزاری کارگاه آموزشی "آشنایی با سرمایه گذاری خارجی"در سمنان

کارگاه آمـــوزشی آشنایی با سرمایه گـــذاری خارجی و روشهای تأمین مالی بین المللی، اردیبهشت ماه سالجاری در استان سمنان برگزار گردید.
کارگاه آموزشی آشنایی با سرمایه گذاری خارجی و روشهای تأمین مالی بین المللی، اردیبهشت ماه سالجـــاری در استان سمنان برگزار گردید. در این کارگاه که با حضور استــاندار استان سمنان و مدیران بخش های دولتی و خصوصی استان برگزار گردید. دکتر جمالی مدیر کل سرمایه گذاریهای خارجی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران در سخنانی وضعیت فعلی سرمایه گذاری خارجی در کشور را مطلوب دانست و به ارزیابی روند جذب سرمایه گذاری خارجی در کشور در مقایسه با سالهای قبل پرداخته و اظهار داشت این روند، روندی رو به جلو می باشد. همچنین دکتر میرزایــی معاون تشویق و حمایت از سرمایه گذاری های خارجی نیز به تبیین راهکارهای مناسب برای جذب سرمایه گذاری خارجی پرداخته و فعالیت ستادهای جذب و حمایت از سرمایه گذاری خارجی در استان ها را در تحقق جذب سرمایه گذاری در کشور بسیار مفید ارزیابی نمود.
      در این کارگاه همچنین به تشریح روشهای تأمین مالی بین المللی در برخی پروژه ها از طریق بانک جهانی و بانک توسعه اسلامی و نیز سایر منابع پرداخته شد و با پرسش و پاسخ حاضرین خاتمه یافت.
 
۶ خرداد ۱۳۸۶ ۱۲:۲۵
سازمان سرمایه گذاری |

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP