تلاشها استانها برای جذب سرمایه گذاری خارجی:همایش بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان سیستان و بلوچستان در سال 1391 برگزار می شود

تلاشها استانها برای جذب سرمایه گذاری خارجی:همایش بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان سیستان و بلوچستان در  سال 1391  برگزار می شود
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان سیستان و بلوچستان از برگزاری همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری این استان در آذرماه سال1391 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و بر اساس گزارش دریافتی  از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان  سیستان و بلوچستان ، محورهای برگزاری همایش بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان در جلسات این مرکز نهایی شده است و کلیه دستگاههای عضو مرکز و سایر دستگاههای ذیربط در حال تهیه و تدوین بسته های پیشنهادی در خصوص موضوعات مطرح شده  هستند.


بر اساس این گزارش مرکز خدمات سرمایه گذاری استان  سیستان و بلوچستان از کار آفرینان و فعالان اقتصادی استانی و صاحبان پروژه ها دعوت کرد تا با ارائه اطلاعات مربوط به فرصتهای سرمایه گذاری امکان سنجی شده خود به مرکز خدمات این استان ضمن معرفی پروژه های سرمایه گذاری خود ،در همایش مزبور مشارکت نمایند.


به گزارش خبرنگار ما ، تجربه سال گذشته همایش بین المللی معرفی  فرصتهای سرمایه گذاری در استان کهگیلویه و بویر احمد که با استقبال خوب  سرمایه گذاران خارجی مواجه شد  که سر آغاز بسیاری از همکاریهای فی ما بین صاحبان پروژه ها و سرمایه گذاران خارجی شد و این امر نشان دهنده ظرفیتهای اقتصادی استانهای کمتر توسعه یافته  در جذب سرمایه گذاری خارجی است. 


لازم به ذکر است سازماندهی امور و گردش کار در" مرکز خدمات سرمایه گذاری " به گونه ای اسـت که سرمـایه گذاران خارجی به کـلیه اطـلاعات و راهکـارهای لازم دسترسـی پیـدا مـی نمایند و نیـازی به مراجـعات مکـرر به دستگـاه های اجـرایی گوناگـون وجـود نـدارد.

 

۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۹:۰۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP