معاون وزیر اقتصاد از استاندار قزوین تقدیر کرد

معاون وزیر اقتصاد از استاندار قزوین تقدیر کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از ایرنا ،معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی کشور به دلیل کسب رتبه دوم استان قزوین در زمینه جذب و نظارت سرمایه گذاری خارجی در سال گذشته، از استاندار زوین تقدیر و قدردانی کرد.

 
 
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، در بخش ابتدایی تقدیر نامه 'بهروز علیشیری' برای 'احمد عجم' استاندار قزوین آمده است:

بر پایه ارزیابی به عمل آمده توسط این سازمان، استان قزوین در زمینه جذب و نظارت سرمایه گذاری خارجی در طی سال 1389 حایز رتبه دوم گردیده است.
در بخش دیگری از این تقدیرنامه آورده شده است:بدینوسیله لازم می دانم از زحمات، تلاش ها و حمایت های شما و همکارانتان در عرصه توسعه اقتصادی کشور بویژه در حوزه جذب سرمایه گذاری خارجی تشکر و قدردانی نمایم.
در بخش پایانی این تقدیر نامه نیز آمده است: بدون تردید خدمت صادقانه در نظام جمهوری اسلامی ایران موهبتی بی بدیل و ماندگار برای کسانی است که پیشرفت تعالی و عظمت ایران اسلامی را برای خود افتخاری بزرگ می دانند، توفیق روز افزون جنابعالی و تداوم خدمت به کشور را از درگاه ایزد منان مسالت دارم.

 

۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۶:۵۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP