وزیر نیرو تاکید کرد:سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنعت آب و برق

وزیر نیرو تاکید کرد:سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنعت آب و برق
وزیر نیرو با تاکید بر ضرورت جذب سرمایه گذاری هرچه بیشتر بخش خصوصی در طرح های آب و برق گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با فعالان اقتصادی، باید مردم را از فرصت های سرمایه گذاری در بخش آب و برق آگاه کرد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و به نقل از فراسو نیوز، مجید نامجو اظهار داشت : در این راستا وزارت نیرو همایش یکروزه ای با هدف تبیین مسائل مربوط به سرمایه گذاری در بخش آب کشور و قابلیت ها و ظرفیت های بخش خصوصی و نیز تبیین قوانین سرمایه گذاری و تضامین خرید  آب و پساب و سرمایه گذاری در زمینه نیروگاه های کوچک برقابی برگزار خواهد کرد.


نامجو با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت: وزارت نیرو باید در مسیر مبارزه با مفاسد اقتصادی در جهت جلوگیری از کارهای پرابهام و بدون شفافیت تلاش کند.


وزیر نیرو بازنگری در زمینه صدور مجوزها و پروانه های بهره برداری مرتبط با پروژه های آب و برق را خواستار شد و افزود: هدف از این اقدام ، پیچیده تر شدن مراحل صدور مجوز یا پروانه نیست بلکه هدف آسان سازی روند صدور مجوزها و برطرف کردن مشکلات ، حذف و کاهش مراحل آن است تا بتوان در مسیر واگذاری امور به مردم و کوچک سازی دولت حرکت کرد.


وی با اشاره به ظرفیت های موجود در قانون بودجه سال 90 برای کاهش بدهی ها و سرعت بخشیدن به فعالیت های وزارت نیرو، اظهار داشت: ضروری است مدیران صنعت آب و برق در زمینه چگونگی استفاده از این ظرفیت ها تلاش کنند.

۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP