سرمایه گذاران در البرز 10سال از مالیات معاف می شوند

سرمایه گذاران در البرز 10سال از مالیات معاف می شوند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا ،رییس سازمان اقتصاد ودارایی استان البرز اعلام کرد: سرمایه گذاران جدید در این استان از 10 سال معافیت مالیاتی برخوردار می شوند.

   
به گزارش ایرنا،'کیومرث امیری ' در گفت وگو با خبرنگاران در کرج افزود: این سرمایه گذاران می توانند در شهرکهای صنعتی استان البرز برای راه اندازی واحدهای جدیدتولیدی صنعتی اقدام کنند.


وی بیان داشت: این معافیت مالیاتی باهدف تشویق سرمایه گذاران ، بستر سازی برای رشد وتوسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان لحاظ شده است.
امیری گفت: با توجه به تازه تاسیس بودن استان البرز ، مردم ، مسوولان نخبگان این استان باید برای تسریع در روند رشد و توسعه منطقه همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند.


رییس سازمان اقتصاد و دارایی استان البرز در بخش دیگری از سخنانش به بالابودن سطح درآمدهای مالیاتی استان نسبت به سایر مناطق کشور اشاره کرد و افزود: سالانه افزون بر سه هزارو 800 میلیارد ریال مالیات دراین استان وصول می شود.


وی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 500 میلیارد ریال مالیات در این استان وصول شده است .
امیری گفت : استان البرز باتوجه به نزدیکی به پایتخت و داشتن امکانات و ظرفیت های اقتصادی مانند استعدادهای کشاورزی ، صنعتی ، گردشگری ، ارتباطی و علمی یکی از قطب های بزرگ اقتصادی کشور محسوب می شود.


وی از سرمایه گذاران بخش خصوصی ، نخبگان و کارآفرینان برای مشارکت در طرحهای اقتصادی و اجرایی در استان البرز دعوت به عمل آورد.
رییس سازمان اقتصاد و دارایی استان البرز افزود: امسال 70 نفر ذیحساب جدید وبومی در این استان جذب شدند.

 

۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP