مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان شمالی خبر داد؛ارائه 75 فرصت سرمایه گذاری در همایش اکو

مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان شمالی خبر داد؛ارائه 75 فرصت سرمایه گذاری در همایش اکو
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از فارس ،مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: 75 فرصت سرمایه گذاری استان در همایش سرمایه گذاری هفته فرهنگی اکو ارائه می‌شود.

علی‌اصغر محمودزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد زمان برپایی فرصت‌های سرمایه گذاری در خراسان شمالی را 21 شهریور جاری عنوان کرد و اظهار داشت: این طرح‌ها شامل؛ 30 طرح گردشگری، 20 طرح تولیدی صنعتی، 14 طرح توسعه و عمران شهری و همچنین 11 طرح کشاورزی است.


وی با بیان اینکه این طرح‌های سرمایه گذاری به صورت سی‌دی به زبان‌های فارسی و انگلیسی تهیه شده است، افزود: سی‌دی‌های تهیه شده طی برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در استان در اختیار سرمایه گذاران داخلی و خارجی گذاشته می‌شود.


محمودزاده تصریح کرد: برای این همایش بیش از 450 نفر از سرمایه گذاران داخلی و خارجی دعوت شده‌‌اند.       
وی دعوت از رئیس جمهور و وزیر اقتصاد و دارایی برای شرکت در این همایش را برشمرد و گفت: از رئیس اتاق بازرگانی کشور و روسای اتاق‌های بازرگانی استان‌ها نیز، برای حضور در این همایش سرمایه‌گذاری دعوت به عمل آمده است.


مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان شمالی با اشاره به اینکه نخستین نشست تخصصی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری استان در قالب 3 پنل تخصصی برگزار می‌شود، تصریح کرد: این پنل‌ها با محورهای گردشگری، عمران شهری، کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت برپا خواهد شد.


وی اظهار داشت: متن سخنرانان این همایش برای ترجمه به زبان انگلیسی نیز جمع‌آوری تا به این زبان نیز ترجمه شود.
نمایشگاه صنایع دستی و همایش فرهنگی کشورهای عضو اکو از 20 شهریور جاری به مدت یک هفته برگزار می‌شود.

 

۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP