بورس تهران در صدر بورس‌های اروپا، آفریقا و خاورمیانه ایستاد

بورس تهران در صدر بورس‌های اروپا، آفریقا و خاورمیانه ایستاد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از مهر ،شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در هفته گذشته با رشدی معادل 4.11 درصد در مکان نخست بورس های مهم اروپا، آفریقا و خاورمیانه ایستاد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شاخص کل بورس تهران که نمایانگر بازدهی سرمایه گذاران است به روند صعودی خود در هفته گذشته ادامه داد به طوریکه از 26 هزار و 30 واحد به 27 هزار و 100 واحد رسید تا بازدهی 4.11 درصدی را نصیب سرمایه گذاران کند.
 
در گزارش روز شنبه بلومبرگ آمده است: شاخص بورس تهران(TEHRAN TEPIX) با 4.11 واحد افزایش در هفته گذشته در صدر بورس های اروپا، آفریقا و خاورمیانه قرار گرفت و پس از آن بورس اوراق بهادار اندونزی با 4.08 واحد افزایش در مقام دوم و بورس کویت با 2.9 درصد افزایش مقام سوم را کسب کردند.
 
بیشترین کاهش را بورس ایتالیا با 6.9 درصد کاهش و پس از آن اسپانیا با افت 6.5 درصدی از آن خود کردند. بورس امارات متحده عربی، عمان و لبنان طی یک هفته کاری با کاهش شاخص همراه بودند و بورس قطر، اردن، مصر و کویت افزایش شاخص را به همراه داشتند.

 

۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۶:۰۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP