دبیر ارشد واشنگتن پست در دیدار از خبرگزاری فارس:خبری از مشکلات تحریم ها نیست؛ ایران مملو از فراوانی و تنوع کالاست

دبیر ارشد واشنگتن پست  در دیدار از خبرگزاری فارس:خبری از مشکلات تحریم ها نیست؛ ایران مملو از فراوانی و تنوع کالاست
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از خبرگزاری فارس، دبیر ارشد واشنگتن پست گفت: در آمریکا همواره می‌خواندم که ایران بواسطه تحریم‌ها تحت فشار شدیدی است؛ وقتی به ایران آمدم متوجه شدم که همه چیز به مقدار زیاد وجود دارد و تنوع کالاها هم برایم جالب بود و این موضوع مرا متعجب کرد.

 

للی گراهام ویموث، دبیر ارشد روزنامه واشنگتن پست با حضور در خبرگزاری فارس با نظام الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری دیدار و گفت‌وگو کرد.

* با وجود تحریم‌ها تنوع و فراوانی کالاها در ایران مرا متعجب کرد

ویموث در این دیدار با استناد به مشاهداتش در تهران درباره تاثیر تحریم ها بر کشورمان گفت: در آمریکا همواره می‌خواندم که ایران بواسطه تحریم‌ها تحت فشار شدیدی است و مشکلات زیادی وجود دارد ولی متوجه شدم که اینگونه نیست.

دبیر ارشد واشنگتن پست با بیان اینکه خودش از نزدیک شاهد وجود کالاهای متنوعی در ایران بوده افزود: وقتی به ایران آمدم با رفتن به یکی از فروشگاه‌ها در تهران متوجه شدم که همه چیز به مقدار زیاد وجود دارد و تنوع کالاها هم برایم جالب بود و مرا متعجب کرد.
 
وی ادامه داد: هر کالایی اعم از وسایل کامپیوتری تا لوازم خانگی و... در این فروشگاه یافت می‌شد.

وی درباره اینکه نگاهش با ورود به ایران  تغییر کرد افزود: من اولین باری است که به ایران می آیم و نگاهم به این شکل نسبت به تبلیغاتی که وجود داشت تغییر کرد و گمان نمی‌کردم که ایران اینگونه باشد.


۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP